Ledenagenda

ma di wo do vr za zo
1
2
Rooigem-Gent G / Galmaarden A 20:00
Rooigem-Gent G / Galmaarden A
okt 2 @ 20:00 – 23:00
POVLH04/007 Rooigem-Gent G / Galmaarden A
Galmaarden D / St. Pauwels E 20:15
Galmaarden D / St. Pauwels E
okt 2 @ 20:15 – 23:15
POVLH04/048 Galmaarden D / St. Pauwels E
Galmaarden E / Stekene I 20:15
Galmaarden E / Stekene I
okt 2 @ 20:15 – 23:15
POVLH04/090 Galmaarden E / Stekene I
3
Sterke Stut B / Galmaarden C 09:45
Sterke Stut B / Galmaarden C
okt 3 @ 09:45 – 12:45
POVLJ04/014 Sterke Stut B / Galmaarden C
Merelbeke B / Galmaarden A 13:30
Merelbeke B / Galmaarden A
okt 3 @ 13:30 – 16:30
POVLJ04/002 Merelbeke B / Galmaarden A
KTTC Eikenlo A / Galmaarden B 19:00
KTTC Eikenlo A / Galmaarden B
okt 3 @ 19:00 – 22:00
POVLH04/013 KTTC Eikenlo A / Galmaarden B
Galmaarden C / Nova B 19:30
Galmaarden C / Nova B
okt 3 @ 19:30 – 22:30
POVLH04/024 Galmaarden C / Nova B
4
5
8
9
Erembodegem D / Galmaarden D 20:00
Erembodegem D / Galmaarden D
okt 9 @ 20:00 – 23:00
POVLH05/048 Erembodegem D / Galmaarden D
Erembodegem E / Galmaarden E 20:00
Erembodegem E / Galmaarden E
okt 9 @ 20:00 – 23:00
POVLH05/090 Erembodegem E / Galmaarden E
Rooigem-Gent I / Galmaarden C 20:00
Rooigem-Gent I / Galmaarden C
okt 9 @ 20:00 – 23:00
POVLH05/024 Rooigem-Gent I / Galmaarden C
Galmaarden A / Stekene D 20:15
Galmaarden A / Stekene D
okt 9 @ 20:15 – 23:15
POVLH05/008 Galmaarden A / Stekene D
Galmaarden B / St. Pauwels C 20:15
Galmaarden B / St. Pauwels C
okt 9 @ 20:15 – 23:15
POVLH05/014 Galmaarden B / St. Pauwels C
10
Galmaarden B / Merelbeke A 10:00
Galmaarden B / Merelbeke A
okt 10 @ 10:00 – 13:00
POVLJ05/001 Galmaarden B / Merelbeke A
Galmaarden C / Gent A 10:00
Galmaarden C / Gent A
okt 10 @ 10:00 – 13:00
POVLJ05/015 Galmaarden C / Gent A
11
12
15
16
Galmaarden A / Kruibeke B 20:15
Galmaarden A / Kruibeke B
okt 16 @ 20:15 – 23:15
POVLH06/008 Galmaarden A / Kruibeke B
Galmaarden B / Sleidinge B 20:15
Galmaarden B / Sleidinge B
okt 16 @ 20:15 – 23:15
POVLH06/014 Galmaarden B / Sleidinge B
TTC Deinze C / Galmaarden C 20:15
TTC Deinze C / Galmaarden C
okt 16 @ 20:15 – 23:15
POVLH06/024 TTC Deinze C / Galmaarden C
Kruibeke D / Galmaarden D 20:30
Kruibeke D / Galmaarden D
okt 16 @ 20:30 – 23:30
POVLH06/048 Kruibeke D / Galmaarden D
17
Merelbeke A / Galmaarden A 13:30
Merelbeke A / Galmaarden A
okt 17 @ 13:30 – 16:30
POVLJ06/001 Merelbeke A / Galmaarden A
Merelbeke D / Galmaarden C 13:30
Merelbeke D / Galmaarden C
okt 17 @ 13:30 – 16:30
POVLJ06/013 Merelbeke D / Galmaarden C
18
19
22
23
De Pinte A / Galmaarden B 20:00
De Pinte A / Galmaarden B
okt 23 @ 20:00 – 23:00
POVLH07/014 De Pinte A / Galmaarden B
Galmaarden D / Nova E 20:15
Galmaarden D / Nova E
okt 23 @ 20:15 – 23:15
POVLH07/046 Galmaarden D / Nova E
Galmaarden E / Sterke Stut E 20:15
Galmaarden E / Sterke Stut E
okt 23 @ 20:15 – 23:15
POVLH07/088 Galmaarden E / Sterke Stut E
24
Galmaarden B / Merelbeke B 10:00
Galmaarden B / Merelbeke B
okt 24 @ 10:00 – 13:00
POVLJ07/003 Galmaarden B / Merelbeke B
Galmaarden C / Maldegem B 10:00
Galmaarden C / Maldegem B
okt 24 @ 10:00 – 13:00
POVLJ07/014 Galmaarden C / Maldegem B
Lobos A / Galmaarden A 19:00
Lobos A / Galmaarden A
okt 24 @ 19:00 – 22:00
POVLH07/008 Lobos A / Galmaarden A
Galmaarden C / Grimminge A 19:30
Galmaarden C / Grimminge A
okt 24 @ 19:30 – 22:30
POVLH07/022 Galmaarden C / Grimminge A
25
26
29
30
Sterke Stut A / Galmaarden A 19:30
Sterke Stut A / Galmaarden A
okt 30 @ 19:30 – 22:30
POVLH10/008 Sterke Stut A / Galmaarden A
31